top of page

İade ve Değişim Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.


İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilir durumda olmalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş vs.)


Kişiye özel olarak üretilmiş (isim, tarih vs.) ürünlerde değişim ve iade yapılamamaktadır.

  

İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra beş iş günü içinde ürün bedelinin iadesi yapılacaktır.


İade kargonuzu bize Yurtiçi  Kargo  ile karşı ödemeli olarak  gönderebilirsiniz. Farklı kargo firması ile iade edilecek ürünlerde kargo ücreti alıcıya aittir. İade için adresimiz fatura üzerindeki adrestir.


Değiştirme Şartları


Değiştirmek isteğiniz ürünü faturası ile Yurtiçi kargo karşı ödemeli olarak ÖMER DOYAN adına göndermeniz ve kargo içine değiştirmek istediğiniz ürünün stok kodunu belirtmeniz yeterli olacaktır.


Müşterilerimizin isteği doğrultusunda değişimi yapılan ürünler alıcı ödemeli olarak Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yanlış ve kusurlu olarak gönderilmiş ürünlerin değişiminde kargo ücreti talep edilmemektedir.

İade ve Değişim: İade Politikası
bottom of page